Anuncio en un perfil de comprador
El presente anuncio se refiere a lo siguiente: Anuncio de información previa
Base jurídica:
Directiva 2009/81/CE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Předběžné tržní konzultace - Vybavení železničních kolejových vozidel ČD, a.s. mobilní částí ETCS - 2. kolo
Número de referencia: 1356/2019-O3
II.1.2)Código CPV principal34611000 Locomotoras
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)34630000 Partes de locomotoras de ferrocarril o tranvía o material móvil; equipo de control del tráfico de ferrocarriles
50223000 Servicios de reacondicionamiento de locomotoras
51612000 Servicios de instalación de equipo para procesamiento de la información
72212000 Servicios de programación de software de aplicación
II.2.4)Descripción del contrato:
Předmětem veřejných zakázek bude vybavení železničních kolejových vozidel řady 380, 680, railjet, 471, 440, 640, 650, 650 AVV, 660 a 661 mobilní částí zabezpečovacího systému ETCS včetně vyhotovení a předání příslušné technické dokumentace a včetně zajištění schválení příslušnými schvalovacími orgány.