Servicios - 502290-2019
Submission deadline has been amended by:  564942-2019
Rumanía-Sibiu: Servicios de archivo informático
2019/S 206-502290
Anuncio de licitación
Servicios
Base jurídica:
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Servicii de arhivare electronică și retrodigitalizare în cadrul proiectului „Sustenabilitate. Inovare. Bunăstare. Incluziune socială. Unitate. Sibiu – Strategia 2030”
Número de referencia: 4406223-2019-PAAPD1081802
II.1.2)Código CPV principal
72252000 Servicios de archivo informático
II.1.4)Breve descripción:
Obiectul contractului consta în: servicii de arhivare electronică și retrodigitalizare în cadrul proiectului „Sustenabilitate. Inovare. Bunăstare. Incluziune socială. Unitate. Sibiu – Strategia 2030”, conform cerintelor caietului de sarcini.
Durata contractului: durata de prestare a serviciilor de arhivare electronică și retrodigitalizare în cadrul proiectului „Sustenabilitate. Inovare. Bunăstare. Incluziune socială. Unitate. Sibiu – Strategia 2030” este de 10 luni de la semnarea contractului de către ambele părți.
Garanția serviciilor va fi de 12 luni de la recepția la terminarea prestării serviciilor ce fac obiectul prezentului contract.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este de 16 zile, conform sectiunii I.3) din prezenta fisa de date. In masura in care solicitarile de clarificari sau informatiile suplimentare sunt adresate in termenul stabilit prin prezenta fisa de date, autoritatea contractanta [...] detalii pe www.e-licitatie.ro
II.1.5)Valor total estimado
Valor IVA excluido: 1 500 000.00 RON
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
Garanția serviciilor va fi de 12 luni, de la recepția, la terminarea prestării serviciilor.