II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Izbira delodajalcev za zagotavljanje dela delavcev za potrebe Luke Koper, d.d. kot uporabnika
Número de referencia: JN 645/2018
II.1.2)Código CPV principal79000000 Servicios a empresas: legislación, mercadotecnia, asesoría, selección de personal, imprenta y seguridad
II.1.4)Breve descripción:
Predmet javnega naročila je izbira delodajalcev, ki bodo naročniku sukcesivno v času enega leta od sklenitve okvirnega sporazuma izvajali storitev napotitve delavcev naročniku kot drugemu uporabniku, vse za čas napotitve za čas trajanja okvirnega sporazuma, ki bo sklenjen za čas veljavnosti 1 leta.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 13 600 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: sí
Pueden presentarse ofertas para número máximo de lotes: 3
Número máximo de lotes que pueden adjudicarse a un único licitador: 3
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
Sklop 1: 38 napotenih delavcev V. tarifne skupine
Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)79600000 Servicios de contratación
79900000 Servicios comerciales diversos y otros servicios conexos
II.2.4)Descripción del contrato:
Sklop 1 predstavlja skupno 38 potreb po napotenih delavcih in sicer za delovno mesto Delovodja potrebo po 17 izvajalcih, za delovno mesto Kontrolor pa potrebo po 21 izvajalcih.
Sklop 2: 30 napotenih delavcev III. tarifne skupine
Lote nº: 2
Sklop 2 predstavlja skupno 30 potreb po napotenih delavcih za delovno mesto Voznik tovornih motornih vozil.
Sklop 3: 30 napotenih delavcev III. tarifne skupine
Lote nº: 3
Sklop 3: predstavlja skupno 30 potreb po napotenih delavcih za delovno mesto Voznik tovornih motornih vozil.
Sklop 4: 30 napotenih delavcev III. tarifne skupine
Lote nº: 4
Sklop 4: predstavlja skupno 30 potreb po napotenih delavcih za delovno mesto Voznik tovornih motornih vozil.
Sklop 5: 30 napotenih delavcev III. tarifne skupine
Lote nº: 5
Sklop 5: predstavlja skupno 30 potreb po napotenih delavcih za delovno mesto Voznik tovornih motornih vozil.
Sklop 6: 30 napotenih delavcev III. tarifne skupine
Lote nº: 6
Sklop 6: predstavlja skupno 30 potreb po napotenih delavcih za delovno mesto KV LTD Viličarist.
Sklop 7: 40 napotenih delavcev II. tarifne skupine
Lote nº: 7
Sklop 7: predstavlja skupno 40 potreb po napotenih delavcih za delovno mesto LTD.
Sklop 8: 40 napotenih delavcev II. tarifne skupine
Lote nº: 8
Sklop 8: predstavlja skupno 40 potreb po napotenih delavcih za delovno mesto LTD.
Sklop 9: 40 napotenih delavcev II. tarifne skupine
Lote nº: 9
Sklop 9: predstavlja skupno 40 potreb po napotenih delavcih za delovno mesto LTD.
Sklop 10: 38 napotenih delavcev II. tarifne skupine
Lote nº: 10
Sklop 10: predstavlja skupno 38 potreb po napotenih delavcih za delovno mesto LTD.