2. Участникът следва да разполага с минимум 1 сервизен специалист, преминал обучение и сертифициран от производителя на цифровите МФУ, включени в предмета на поръчката.
Доказва се чрез деклариране на информацията в ЕЕДОП, а при условията на чл. 67, ал. 5 и чл. 112, ал. 1, т. 2 от ЗОП — чрез представяне на списък на персонала, който ще изпълнява обществената поръчка, включващ минимум 1 сервизен специалист, преминал обучение и сертифициран от производителя на цифровите МФУ, включени в предмета на поръчката, както и документи, които доказват професионалната компетентност на лицата.