Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Dostawa licencji i wdrożenie oprogramowania HIS oraz PACS/RIS na potrzeby realizacji projektu
Número de referencia: 32/TZ/2019
II.1.2)Código CPV principal48000000 Paquetes de software y sistemas de información
II.1.4)Breve descripción:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji i wdrożenie oprogramowania HIS oraz PACS/RIS na potrzeby realizacji projektu „Zakup systemu elektronicznego obiegu dokumentacji sposobem na poprawę jakości obsługi i dostępności usług świadczonych przez Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.”.