Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Inhuur tot en met functieschaal 7
II.1.2)Código CPV principal79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
II.1.4)Breve descripción:
Binnen de scope van de opdracht perceel 1:
— de inzet van flexibele arbeidskrachten in fase A op basis van een uitzendovereenkomst met uitzendbeding,
— de inzet van flexibele arbeidskrachten in fase A en B op basis van een uitzendovereenkomst zonder uitzendbeding (bepaalde tijd),
— de inzet van flexibele arbeidskrachten in fase C op basis van een uitzendovereenkomst zonder uitzendbeding (onbepaalde tijd),
— inhuur tot en met functieschaal 7 (zie ook bijlage I 'Functie familiematrix SVB en functieprofielen').
Binnen de scope van de opdracht perceel 2:
— de inzet van uitzendkrachten of gedetacheerden via toeleveranciers,
— inzet van Zzp’ers (bij uitzondering via een toeleverancier),
Voor een verdere toelichting wordt u door verwezen naar hoofdstuk 2 van het beschrijvend document.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 80 000 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: sí
Pueden presentarse ofertas para un solo lote
Número máximo de lotes que pueden adjudicarse a un único licitador: 1
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
Perceel 1 – primaire leverancier
Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
II.2.4)Descripción del contrato:
In 2018 en 2019 huurt de SVB per jaar ongeveer 350 flexibele arbeidskrachten in tot en met schaal 7. Dit vertegenwoordigt een waarde van ongeveer 16 000 000 EUR (exclusief btw) per jaar.
De maximale waarde van de raamovereenkomst voor perceel 1 is vastgesteld op 80 000 000 EUR excl. btw over 4 jaar (initiële looptijd van de raamovereenkomst plus verlengingen). De maximale waarde van de raamovereenkomst voor perceel 2 is vastgesteld op 12 000 000 EUR excl. btw over 4 jaar (initiële looptijd van de raamovereenkomst plus verlengingen). Verdere informatie over de omvang van de opdracht vindt u in het beschrijvend document.
Perceel 2 – secundaire leverancier
Lote nº: 2