Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Flexibele inhuur onderwijs ondersteunend personeel
II.1.2)Código CPV principal79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
II.1.4)Breve descripción:
Het op aanvraag invullen van de flexibele inhuurvragen van Quadraam op het gebied van onderwijzend personeel, onderwijs ondersteunend personeel en surveillanten voor Quadraam. Het gaat hierbij zowel om (korte) vervanging zoals bij zwangerschap of ziekte als reguliere vragen waarvoor geen eigen werknemers (kunnen) worden ingezet. Payrolling is geen onderdeel van de opdracht.