Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Klinický informační systém pro intenzívní neonatologickou péči
Número de referencia: 181/2019/MM
II.1.2)Código CPV principal48822000 Servidores de ordenador
II.1.4)Breve descripción:
Předmětem této veřejné zakázky je poskytnutí licencí klinického informačního systému pro intenzívní neonatologickou péči (dále též jen „KISINP“) na dobu neurčitou, provedení implementace KISINP a poskytování služeb správy, uživatelské podpory a údržby KISINP na dobu tří (3) roků po skončení záruční doby, to vše v souladu s platnou právní úpravou, zejména zákonem č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, zákonem č. 121/2000 Sb., o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon), v platném znění, a v souladu s provozními předpisy Zadavatele, včetně případných veškerých souvisejících činností v rozsahu blíže vymezeném Zadávací dokumentací.