Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Suministros - 532597-2019
Países Bajos-Amersfoort: Equipo relacionado con la informática
2019/S 217-532597
Corrigenda
Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Suministros
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Storage en compute inclusief implementatie en onderhoud
Número de referencia: 49503
II.1.2)Código CPV principal
30230000 Equipo relacionado con la informática
II.1.4)Breve descripción:
De gemeente Amersfoort staat aan de vooravond van de vervanging van haar systeem voor dataopslag (storage) en een groot deel van serveromgeving (compute) ofwel de storage en compute infrastructuur (S&C-infra). De scope van de aanbesteding richt zich primair op de volgende onderdelen:
— het leveren van een on-premise storage en compute infrastructuur (S&C-infra) met een capaciteit voor 500 Virtuele Machines en 100TB opslag, inclusief onderhoud,
— het leveren van backup als ‘clouddienst’ (BaaS),
— het ontwerpen en inrichten van de gehele omgeving,
— het implementeren inclusief de volledige transitie,
— het uitvoeren van het technisch beheer.
Het technisch beheer behelst de totale S&C-infra tot en met de hypervisor. De gemeente Amersfoort is verantwoordelijk voor het beheer vanaf de individuele VM’s (en alles daarboven).