Anuncio de adjudicación de contrato
Resultados del procedimiento de contratación
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:Número de referencia: WSD ref INK-2019/WSD01
II.1.2)Código CPV principal79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
II.1.4)Breve descripción:
WSD heeft voor de uitvoering van de werkzaamheden die WSD in de regio uitvoert in opdracht van diverse opdrachtnemers, regelmatig behoefte aan de tijdelijke inhuur van uitzendkrachten. Deze behoefte aan extra krachten ontstaat door pieken in de werkzaamheden, vervanging bij ziekte of andere redenen. Het betreft met name medewerkers groenvoorziening, medewerkers logistiek en industrie en aangedragen kandidaten.
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: sí
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
Perceel 1: medewerkers groenvoorziening
Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
II.2.4)Descripción del contrato:
Zie aanbestedingsdocument.
Perceel 2: medewerkers logistiek en industrie
Lote nº: 2
Zie aanbestedingsdocument