Anuncio de adjudicación de contrato
Resultados del procedimiento de contratación
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
EU aanbesteding audiovisuele middelen en video conferencing
Número de referencia: IUC19-009
II.1.2)Código CPV principal48700000 Utilidades de paquetes de software
II.1.4)Breve descripción:
De scope van de opdracht wordt gesplitst in perceel 1 voor wat betreft het 'Rijksdienst Video Conferencing Platform' (RVCP) en in perceel 2 voor wat betreft het beheerplatform voor audiovisuele middelen en de client end-points van AV/VC middelen.
De opdracht in perceel 1 is een overheidsopdracht van 4 jaar met 10 x 1 jaar optie op verlenging. De Belastingdienst is de enige deelnemer. In een overheidsopdracht met lange looptijd en verlengingsopties zodat het contract past met de Rijksbrede lange termijn ambities van de Video Brug. De aanbestedende dienst rectificeert geschiktheidseis ge9 (kritieke taak 1 perceel 1), zie nvi 1, antwoord op vraag 5.
Perceel 2 krijgt de vorm van een raamovereenkomst voor de deelnemers de Belastingdienst, SSC-ICT en Dictu. De raamovereenkomst in perceel 2 wordt aangegaan voor de duur van 2 jaar met 2 x 1 jaar optie op verlenging. Voor beide overeenkomsten wordt 1 inschrijver gecontracteerd (en een wachtkamercontractant).
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: sí
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
Rijksdienst video conferencing platform
Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)48700000 Utilidades de paquetes de software
48515000 Paquetes de software de videoconferencia
II.2.4)Descripción del contrato:
De ramingen van beide percelen zijn verwachtingen gebaseerd op historische gegevens en de daaruit volgende trend. De bedragen zijn allen in EUR en inclusief btw. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleent.
Voor perceel 1:
— aanbestedende dienst: inclusief voortgezette leveringen 4 500 000 in de totale initiële looptijd van 4 jaar,
— voor de verlengingsopties is de raming gemiddeld 2 000 000 per jaar. Afhankelijk van of de RVCP rijksbreed volledig in gebruik wordt genomen.
Voor perceel 2:
— aanbestedende dient en deelnemer Belastingdienst: 25 000 000 in de totale looptijd van 4 jaar,
— deelnemer SSC-ICT: 13 000 000 in de totale looptijd van 4 jaar,
— deelnemer Dictu: 3 000 000 in de totale looptijd van 4 jaar.
De behoefte aan diensten varieert per deelnemer. Daarom zal de invulling vanuit de deelnemers een optioneel en variabel karakter kennen.
II.2.1)Denominación:Lote nº: 2
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)32000000 Equipos de radio, televisión, comunicaciones y telecomunicaciones y equipos conexos
38652100 Proyectores
51310000 Servicios de instalación de equipos de radio, televisión, sonido y vídeo
50340000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos audiovisual y óptico