Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Asmens dokumentų išdavimo informacinės sistemos modernizavimo ir integracinės sąsajos su Migracijos IS sukūrimo paslaugų pirkimas (ADIC-D7-57)
II.1.2)Código CPV principal72200000 Servicios de programación de software y de consultoría
II.1.4)Breve descripción:
Sukurti ADIS funkcijų modernizavimo ir sąsajų sukūrimo su Migracijos IS paslaugas, siekiant iš Migracijos IS gauti duomenis apie užsakomus gaminti asmens dokumentus.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)72200000 Servicios de programación de software y de consultoría
II.2.4)Descripción del contrato:
Pirkimo uždaviniai / veiklos:
1) atlikti detalią poreikių ir galimybių analizę;
2) sumodeliuoti ir suprojektuoti ADIS funkcijų modernizavimo ir ADIS – Migracijos IS duomenų mainų sąsajas;
3) modernizuoti ADIS funkcijas ir realizuoti duomenų mainų sąsajas;
4) įdiegti modernizuotas ADIS funkcijas;
5) įdiegti duomenų mainų sąsajas;
6) realizuoti duomenų mainus su Migracijos IS;
7) sėkmingai įvykdyti ADIS modernizuotų funkcijų ir ADIS – Migracijos IS sukurtų sąsajų testavimą bei bandomąją eksploataciją.