(Folyt. VI.3. pontból)
16)A közbeszerzési eljárásban a közbeszerzési szakértelmet biztosító felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadó Dr. Horváth Péter Attila (lajstromszám: 00264)
17)Az ajánlati árat magyar forintban kell megadni akként,hogy az magába foglalja a szerződés teljesítésével összefüggően felmerülő valamennyi kapcsolódó költséget,díjat.
18) A teljesítésre irányadó jogszabályok különösen:
25/1997. (VIII. 1.) PM rendelet a termőföldnek nem minősülő ingatlanok hitelbiztosítéki értékének meghatározására vonatkozó módszertani elvekről
54/1997. (VIII. 1.) FM rendelet a termőföld hitelbiztosítéki értéke meghatározásának módszertani elveiről
1997. évi LXXVIII. törvény az épített környezet alakításáról és védelméről