Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Servicios - 559642-2019
Submission deadline has been amended by:  584772-2019
Hungría-Budapest: Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
2019/S 228-559642
Anuncio de licitación
Servicios
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
HW és SW support beszerzése
Número de referencia: EKR001461332019
II.1.2)Código CPV principal
72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
II.1.4)Breve descripción:
A Nemzeti Védelmi Szolgálat informatikai infrastruktúrájának részét képező termékek hardver és szoftver supportjának, szoftverek licensz követésének beszerzése két közbeszerzési részben.
1. közbeszerzési rész: „Infrastruktúra Cisco eszközök supportja”
2. közbeszerzési rész: „Adatközponti infrastruktúra supportja”
A támogatással érintett termékeket, valamint a beszerzendő szolgáltatásokkal kapcsolatos részletes elvárásokat, a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező Műszaki Leírás és Szerződéstervezet tartalmazza.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: sí
Pueden presentarse ofertas para todos los lotes
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
Infrastruktúra Cisco eszközök supportja
Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)
72261000 Servicios de apoyo al software
72610000 Servicios de apoyo informático
II.2.4)Descripción del contrato:
A Nemzeti Védelmi Szolgálat informatikai infrastruktúrájának részét képező Cisco termékek gyártói hardver, és szoftver supportjának, szoftverek licenc követésének beszerzése 12 hónapos időtartamra. A gyártói támogatással érintett szoftver-, és hardver termékek felsorolását, és a teljesítendő szolgáltatások mennyiségét részletesen a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező Műszaki Leírás tartalmazza. A termékek, és a teljesítendő szolgáltatások mennyisége a jelen ajánlati felhívásban a hirdetményekben alkalmazott karakterkorlát miatt nem adható meg részletesen, összeadva pedig nem szolgáltatnak valós mennyiségi képet, ezért Ajánlatkérő a támogatással érintett termékek körét az alábbiak szerint adja meg:
1. Web Security Appliance
2. Web Security Applianc Advanced Malware Protection
3. Security Management Appliance
4. Security Management Appliance Centralized Web Management Reporting License
5. Email Security Appliance
6. Email Security Appliance AMP
7. Security Management Appliance Email
8. Routerek
9. Központi switch
10. Switchek
11. Tűzfal + IPS /IDS funkció
12. Tűzfal
13. 802.1X szolgáltatás
14. Wi-Fi kontroller (Virtuális)
15. Wi-Fi Access Point
Adatközponti infrastruktúra supportja
Lote nº: 2
72253200 Servicios de apoyo a sistemas
A Nemzeti Védelmi Szolgálat adatközponti infrastruktúrájának részét képező termékek gyártói hardver és szoftver supportjának, szoftverek licenckövetésének beszerzése 12 hónap, 24 hónap, valamint 36 hónapos időtartamra. A gyártói támogatással érintett szoftver-, és hardver termékek felsorolását, és a teljesítendő szolgáltatások mennyiségét részletesen a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező Műszaki Leírás tartalmazza. A termékek, és a teljesítendő szolgáltatások mennyisége a jelen ajánlati felhívásban a hirdetményekben alkalmazott karakterkorlát miatt nem adható meg részletesen, összeadva pedig nem szolgáltatnak valós mennyiségi képet, ezért Ajánlatkérő a közbeszerzés tárgyát, és a teljesítendő szolgáltatások időtartamát az alábbi csoportosítás szerint adja meg:
1. Fujitsu eszközök supportja: 12 hónap
2. Microsoft termékek supportja: 24 hónap
3. Vmware termékek supportja: 12 hónap, 36 hónap
4. Veeam termékek supportja: 12 hónap
5. NTP termékek supportja: 12 hónap
6. Vírusirtó termékek supportja: 12 hónap
7. Jelszótároló termékek supportja: 12 hónap
8. SNMP monitoring termékek supportja: 12 hónap
9- Ujjlenyomat authentikációs termékek supportja: 12 hónap
10. SIEM termékek supportja 12 hónap
11. Robotzsaru infrastruktúra hardver supportja: 36 hónap
12. Robotzsaru infrastruktúra mentőszoftver supportja: 36 hónap
13. Infovadász infrastruktúra mentőszoftver supportja: 12 hónap
14. HP eszközök supportja: 36 hónap