Anuncio de transparencia previa voluntaria
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Nem nyilvános mobil hírközlési szolgáltatás
Número de referencia: EKR001052842019
II.1.2)Código CPV principal64212000 Servicios de telefonía móvil
II.1.4)Breve descripción:
Nem nyilvános mobil hírközlési szolgáltatás biztosítása, ügyfélszolgálati rendszer üzemeltetése fogvatartottak részére.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott 1 db szolgáltatási csomag biztosítása az alábbiak tekintetében:
— fogvatartotti mobilrendszer szolgáltatás üzemeltetése és karbantartása;
— a meglévő hívásellenőrző (HER) rendszer üzemeltetése, karbantartása;
— a bv. intézetekben helyi ügyfélszolgálat biztosítása heti 4 órában.
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)64212000 Servicios de telefonía móvil
64212900 Servicios de proveedor de tarjetas telefónicas de prepago
79342300 Servicios al cliente
II.2.4)Descripción del contrato:
Az ajánlati árban megadott ellenszolgáltatás tartalmazza az ajánlattételi felhívásnak, műszaki leírásnak, valamint szerződésnek megfelelő teljesítéssel felmerülő minden költséget, szolgáltatást, azon felül egyéb költségek nem kerülnek felszámításra.
Az elvárt szolgáltatási igényeket és követelményeket a „Műszaki leírás”, valamint a vállalkozási szerződéstervezet tartalmazza.