Anuncio de licitación – sectores especiales
Base jurídica:
Directiva 2014/25/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Elektrilevi OÜ operatiivjuhtimise sidesüsteemi haldusteenuse osutamine
Número de referencia: 215594
II.1.2)Código CPV principal72315000 Servicios de gestión de redes de datos y servicios de apoyo
II.1.4)Breve descripción:
Hanke eesmärgiks on sõlmida raamleping Elektrilevi OÜ operatiivsidesüsteemi haldusteenuse osutamiseks. Edukale pakkujale antakse haldamiseks enam kui 2 000 Elektrilevile kuuluvat võrguseadet, eesmärgiga tagada operatiivjuhtimise sidesüsteemi töökindel ja turvaline toimimine ning laienemine. Seadmed asuvad valdavalt alajaamades, mistõttu peab edukas pakkuja omama tehnilist personali, kellel on volitused ja varustus ELV alajaamades tööde teostamiseks.
Hankeleping sõlmitakse kolmeks aastaks võimalusega pikendada lepingut kahel korral aasta võrra.
Teenuse sisuks on tagada hankijale sideteenuste jaoks täislahendus:
— elektripaigaldiste sideseadmete haldus;
— monitooring ja logide haldus;
— sidekanalite haldus; dokumentatsiooni haldus;
— sidelahenduste nõustamine;
— on-site teenused.
Hanke mahtu ei kuulu sidekanalite teenuste pakkumine.
NB! Taotlejal tuleb pakkumust koostades valida „Täida andmed vormil".
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 730 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)72315000 Servicios de gestión de redes de datos y servicios de apoyo
II.2.4)Descripción del contrato: