2. Dokumenty wymagane przez Zamawiającego, które należy złożyć wraz z formularzem oferty, o którym mowa w Rozdziale I pkt 1 SIWZ:
1) JEDZ, zgodnie z Rozdziałem V pkt 3 SIWZ;
2) zobowiązanie podmiotu trzeciego, zgodnie z Rozdziałem V pkt 4 ppkt 2 SIWZ, jeżeli wykonawca w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu, zamierza polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej innych podmiotów – przykładowy wzór zobowiązania podmiotu trzeciego stanowi załącznik nr 3 do SIWZ;
3) odpowiednie pełnomocnictwa w przypadku składania oferty wspólnej (Rozdział III pkt 1 SIWZ);
4) oświadczenie według wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do SIWZ, wskazujące część zamówienia, której wykonanie wykonawca powierzy podwykonawcom oraz firmy podwykonawców (jeżeli wykonawca przewiduje udział podwykonawców oraz firmy podwykonawców są znane);
5. Na podst. art. 24aa ustawy Zamawiający najpierw dokona oceny ofert, a następnie zbada, czy wykonawca, którego oferta została oceniona jako najkorzystniejsza, nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu.