Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Servicios - 566558-2019
Chequia-Praga: Servicios de seguridad
2019/S 231-566558
Anuncio de licitación
Servicios
Base jurídica:
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Zajištění ostrahy a recepčních služeb v objektech Ministerstva kultury
Número de referencia: MK-S 12559/2019 OVS
II.1.2)Código CPV principal
79710000 Servicios de seguridad
II.1.4)Breve descripción:
Předmětem veřejné zakázky je zajištění recepčních služeb a ostrahy na objektech Ministerstva kultury formou fyzické ostrahy na stanovišti, pochůzek a obsluhy dohledového centra a ochrana majetku zadavatele prostřednictvím dohledového poplachového a přijímacího centra (dále jen „DPPC“). Dále je předmětem plnění obsluha systémů CCTV, EPS, PZTS, evidence návštěv a doprovod návštěv po objektu v souladu s interními předpisy zadavatele.
Podrobná specifikace předmětu veřejné zakázky je stanovena v zadávacích podmínkách k této VZ.
II.1.5)Valor total estimado
Valor IVA excluido: 24 000 000.00 CZK
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)
79711000 Servicios de vigilancia de sistemas de alarma
79992000 Servicios de recepción
79713000 Servicios de guardias de seguridad
II.2.4)Descripción del contrato: