Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Servicios - 578967-2019
Polonia-Opole: Servicios de diseño de sitios web www
2019/S 236-578967
Anuncio de licitación
Servicios
Base jurídica:
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Działania informacyjno-edukacyjne w ramach zadania nr 3 dla projektu pn. „STOP dla raka jelita grubego"
Número de referencia: TLZP/2-23/233/119/2019
II.1.2)Código CPV principal
72413000 Servicios de diseño de sitios web www
II.1.4)Breve descripción:
Działania informacyjno-edukacyjne w ramach zadania nr 3 dla projektu pn. „STOP dla raka jelita grubego – program zdrowotny przeciwdziałający zachorowaniom na RJG” na zaprojektowanie, zbudowanie, uruchomienie oraz administrowanie strony internetowej dotyczącej profilaktyki raka jelita grubego.
a) Etap I – zaprojektowanie, zbudowanie, uruchomienie strony internetowej o charakterze informacyjno-edukacyjnym w zakresie profilaktyki raka jelita grubego, w tym wykup, rejestracja i przekazanie domeny — do 4 tygodni od dnia zawarcia umowy.
b) Etap II – administracja strony (utrzymanie domeny, hosting) i aktualizacja informacji na stronie — od daty przekazania strony do 31.12.2020 r.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
Strona www
1. Wersja językowa — PL.
2. Ilość podstron – min. 3.
3. Zbudowana w oparciu o: otwarte rozwiązanie (open source, technologia PHP 5.3 lub nowsza, MySQL) — Wordpress, Joomla, Drupal.
Standardy HTML 5 oraz CSS3.
4. System zarządzania treścią CMS.
5. Zastosowanie wymogów bezpieczeństwa uniemożliwiających ingerencję w jej treść osób nieupoważnionych.
6. Dostępność treści — wymogi WCAG 2.1 na poziomie min. AA. i W3C.
7. Wysoka indeksowalność przez wyszukiwarki internetowe, w tym: Google, yahoo!, bing.
8. Mechanizm obsługi błędów - dedykowane strony informacyjne o występujących błędach (np. błąd 404 czy czasowa niedostępność serwisu).
9. Możliwość publikacji załączników w postaci plików MS Office 2000/2003/2007/2010, .rtf, .odt, plików tekstowych, plików .pdf, .jpg, .gif, .png, .mpg, .mpeg, .mp3, .mp4, .avi, audio-wideo html5, .wmv, .zip, .rar, oraz innych plików dowolnego formatu i określonego rozmiaru.
10. Zapewnienie możliwości obsługi skryptów PHP, Java.
11. Nawigacja strony za pomocą menu głównego, rozwijalnego (drop‐down). Dodatkowy element nawigacji – menu boczne oraz belka ze ścieżką strony.
12. Meta tagi oraz title generowane dla każdej podstrony.
13. Automatycznie dostosowanie się do rozdzielczości monitora komputera oraz urządzeń mobilnych.
14. Zapewnienie możliwości przeformatowania publikacji na stronie na format do druku.
15. Optymalizacja strony pod kątem czasu ładowania.
Hosting
1. Ciągły, w systemie 24/7/365.
2. Bezpieczny certyfikat SSL.
3. Nielimitowana przestrzeń dyskowa.
4. Nielimitowany transfer.
5. Dyski w technologii SSD.
6. Pamięć operacyjna RAM na 1 proces – co najmniej 128 MB.
7. Całkowita dostępność pamięci RAM – co najmniej 192 MB.