Anuncio de transparencia previa voluntaria
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Oracle Advanced Customer Services (ACS) uusinta 2020
Número de referencia: TUVEDno-2019-631
II.1.2)Código CPV principal72260000 Servicios relacionados con el software
II.1.4)Breve descripción:
Hankinnan kohteena on Oracle ACS-tukipalvelujen hankinta.
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
Oracle-ohjelmistotuotteiden laajennettu tuki- ja asiantuntijapalvelu ACS olemassa oleville sekä kehitteillä oleville hankkivien organisaatioiden kyseisiin tuotteisiin perustuville ratkaisuille.