Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Dodávka multifunkčních barevných tiskáren
II.1.2)Código CPV principal30232110 Impresoras láser
II.1.4)Breve descripción:
Předmětem veřejné zakázky je pořízení barevných multifunkčních tiskáren střední třídy, ve třech variantách běžných parametrů a dodávky základních sad náplní, které svými moderními parametry zajistí efektivnější a ekonomičtější provoz.
Veřejná zakázka je rozdělena na 2. části, které budou zadávány v samostatných zadávacích řízeních.
Část 2 : Multifunkční barevné tiskárny A4