Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Suministros - 69220-2023
Rumanía-București: Sistema de monitorización de los pacientes
2023/S 025-069220
Anuncio de adjudicación de contrato
Resultados del procedimiento de contratación
Suministros
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Furnizare sistem de colectare si procesare date medicale pentru Spitalul Clinic Prof. Th Burghele
Número de referencia: 25502860/71.01.02.
II.1.2)Código CPV principal
33195000 Sistema de monitorización de los pacientes
II.1.4)Breve descripción:
“Furnizare sistem de colectare si procesare date medicale pentru Spitalul Clinic Prof. Th Burghele. in conformitate cu cerintele solicitate in caietul de sarcini, cantitate 1 buc.
Numarul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor/candidaturilor este de minim 20 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet solicitarilor de clarificări sau informațiilor suplimentare în a 11 a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Orice solicitare de clarificare transmisă după data mentionata, va pune AC în imposibilitatea de a oferi un raspuns și drept urmare se va considera TARDIVĂ.
Orice solicitare de clarificari trebuie transmisa în SEAP (www.e-licitatie.ro).
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
“Furnizare sistem de colectare si procesare date medicale pentru Spitalul Clinic Prof. Th Burghele, in conformitate cu cerintele solicitate in caietul de sarcini