Meddelande om tilldelning av kontrakt
Resultat av upphandlingsförfarandet
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Upphandling av webbaserad rättsdatabastjänst
Referensnummer: Dnr 687/2019
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod72320000 Databastjänster
II.1.4)Kort beskrivning:
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)48610000 Databassystem
48810000 Informationssystem
79140000 Juridisk rådgivning och informationstjänster
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: