You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
„Debreceni Nemzetközi Iskola kivitelezési munkálatai
II.1.2)Fő CPV-kód
45214200 Iskolaépületek kivitelezése
II.1.4)Rövid meghatározás:
„Debreceni Nemzetközi Iskola kivitelezési munkálatai” tárgyú kivitelezési feladat A nyertes ajánlattevő feladata a Debrecen-Pallag településrészen, a Heltai Gáspár utca 27. számú, 66056/2 helyrajzi számú ingatlanon egy több oktatási egységből álló iskolaépület (közhasználatú épület) és az ahhoz kapcsolódó építmények létesítése, valamint a gépjármű parkolók, kerékpártárolók, telken belüli közlekedő utak kivitelezése és azok közúthoz történő csatlakozása.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A nyertes ajánlattevő feladata a Debrecen-Pallag településrészen, a Heltai Gáspár utca 27. számú, 66056/2 helyrajzi számú ingatlanon egy több oktatási egységből álló iskolaépület (közhasználatú épület) és az ahhoz kapcsolódó építmények létesítése, valamint a gépjármű parkolók, kerékpártárolók, telken belüli közlekedő utak kivitelezése és azok közúthoz történő csatlakozása.
A gépjárműparkolók száma 173 db, az autóbusz várakozóhelyek száma 4 db.
Az iskolaépület pinceszintje 1528,3 m2, a földszintje 2714,4 m2, az emelete 3049,5 m2 alapterületű, a külső építmények nettó alapterülete 92,5 m2, az összes nettó alapterület 7384,7 m2. Az iskolaépülethez kapcsolódóan 1 db 21,4 m x 42,1 m-es, félig földbe süllyesztett tornaterem és kiszolgáló helyiségeinek a létesítése.
A kivitelezés megkezdése előtt szükséges az ingatlan geodéziai felmérése.
További főbb mennyiségek:
— 450 m2 extensive zöldtető építése,
— sportcélú helyiségben 910,15 m2 beltéri sportburkolat kivitelezése,
— 21,4 m fesztávú monolit vasbeton födém kivitelezési munkarészt,
— 3928 m2 nagyságú kültéri sportpálya építése,
— 26 342 m2 nagyságú parkosítás, parképítés.
A további információkat, a részletes és teljes műszaki tartalmat a további közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.