2. rész:
Duna Aszfalt Kft. — Adószáma: 11426628-4-03
2. További Ajánlattevők neve, címe, adószáma:
Ajánlattevő neve: DS Konzorcium
Vezető tag: Dömper Kft.
Székhely: H-2541 Lábatlan, Dunapart Hrsz.: 1605/2
Adószáma: 10229105-2-11
Tag: S u b t e r r a - Raab Kft.
Székhely: H-9024 Győr, Rómer Flóris utca 5.
Adószáma: 24824040-2-08
Ajánlattevő neve: Soltút Kft.
Székhely: 6320 Solt, Kecskeméti út 34.
Adószáma: 10642166-2-03
Kiegészítés a hirdetmény V.2.2. pontjához:
DS Konzorcium
Vezető tag: Dömper Kft. — kkv-nak minősül
Tag: S u b t e r r a — Raab Kft. — nem minősül kkv-nak