II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. által kereskedőházi partner iroda hálózat kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal.
II.1.2)Fő CPV-kód79340000 Hirdetési és marketingszolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. által 47 partnerirodából, 1 regionális irodából és 4 kompetencia központból álló kereskedőházi partner iroda hálózat kialakítása, működtetése, üzemeltetése céljából határozatlan időtartamra szóló szolgáltatási szerződés megkötése azzal a céllal, hogy országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás keretében a partneriroda elősegítse az exportképes termékkel, technológiával, szolgáltatással rendelkező magyar vállalkozások külpiacra jutását.
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
MNKH Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Albánia kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)79340000 Hirdetési és marketingszolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
MNKH Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. által 47 partnerirodából, 1 regionális irodából és 4 kompetencia központból álló kereskedőházi partner iroda hálózat kialakítása, működtetése, üzemeltetése céljából határozatlan időtartamra szóló szolgáltatási szerződés megkötése azzal a céllal, hogy országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás keretében a partneriroda elősegítse az exportképes termékkel, technológiával, szolgáltatással rendelkező magyar vállalkozások külpiacra jutását.
A kereskedőházi partner iroda,regionális iroda, kompetencia központ feladata, hogy célország-specifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás keretében elősegítse az exportképes termékkel, technológiával, szolgáltatással rendelkező magyar vállalkozások külpiacra jutását. Ennek érdekében kereskedőházi partner iroda, regionális iroda, kompetencia központ feladata azon szektorok, piaci szegmensek meghatározása a célországban, amelyekben a magyar mikro-, kis- és középvállalkozások versenyképesek lehetnek.
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Algéria kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 2
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Argentína kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 3
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Azerbajdzsán kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 4
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Bahrain kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 5
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Brazília kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 6
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Kambodzsa kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 7
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Kanada kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 8
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Chile kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 9.
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Kína-NIngbo kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 10
II.2.2)További CPV-kód(ok)79341000 Hirdetési szolgáltatások
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Kína-Shanghai kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 11
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Kolumbia kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 12
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Dél-Afrika kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 13
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Ecuador kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 14
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Egyiptom kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 15
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Észak-India kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 16
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Dél-India kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 17
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Indonézia kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 18
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Irán kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 19
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Irak kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 20
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Izrael kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 21
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Olaszország kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 22
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Pakisztán kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 23
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Jordánia kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 24
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Kazahsztán kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 25
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Dél-Korea kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 26
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Kuvait kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 27
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Libanon kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 28
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Macedónia kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 29
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Malajzia és Szingapúr kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 30
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. MEXIKÓ kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 31
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Mongólia kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 32
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Montenegró kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 33
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Marokkó kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 34
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Omán kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 35
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Peru kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 36
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Katar kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 37
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Oroszország kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 38
MNKH –Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Szaud-Arábia kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 39
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Szerbia kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 40
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Thaiföld kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 41
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Tunézia kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 42
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Ukrajna kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 43
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Egyesült Arab Emirátusok (UAE) kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási
Rész száma: 44
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. USA – Kelet kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 45
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. USA – Nyugat kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 46
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Vietnam kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 47
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. Szubszahara Régió kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 48
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. HBT Kompetencia Központ kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 49
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. ICT Kompetencia Központ kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 50
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. AFT Kompetencia Központ kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 51
MNKH – Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. CIG Kompetencia Központ kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése, üzemeltetése országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás nyújtási céllal
Rész száma: 52