Szolgáltatások - 386979-2022
Magyarország-Budapest: Kiállítás, vásár és kongresszusszervezési szolgáltatások
2022/S 135-386979
Szociális és egyéb meghatározott szolgáltatások – Általános közbeszerzés
Tájékoztató az eljárás eredményéről
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Negyedéves tájékoztató - Rendezvényszerv 2022. II.
Hivatkozási szám: EKR001620272021
II.1.2)Fő CPV-kód
79950000 Kiállítás, vásár és kongresszusszervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A keretmegállapodás tárgya: „Keretmegállapodás rendezvényszervezéshez kapcsolódó feladatok ellátására a Nemzeti Kommunikációs Hivatal jogállásáról és a kormányzati kommunikációs beszerzésekről szóló 162/2020. (IV. 30.) Korm. rendelet 2. § (1) bekezdés a)-g) pontjában meghatározott érintett szervezetek számára” - A keretmegállapodás alapján 2022. II. negyedévében lefolytatott írásbeli konzultációk eredményéről szóló tájékoztató.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
2022. évi Dunai Regatta és Sportfesztivál_NSÜ
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45340000 Kerítés, korlát és biztonsági berendezések szerelése
45451000 Dekorációs munka
51000000 Beszerelési szolgáltatások (kivéve szoftverek)
55000000 Szállodaipari, éttermi és kiskereskedelmi szolgáltatások
55300000 Éttermi és felszolgálási szolgáltatások
79300000 Gazdasági és piackutatás; közvéleménykutatás és statisztika
79310000 Piackutatási szolgáltatások
79320000 Közvélemény-kutatási szolgáltatások
79340000 Hirdetési és marketingszolgáltatások
79416000 Public relations szolgáltatások
79710000 Biztonsági szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
79960000 Fényképészeti és járulékos szolgáltatások
92000000 Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén
92100000 Mozifilmmel és videofilmmel kapcsolatos szolgáltatások
92200000 Rádióval és televízióval kapcsolatos szolgáltatások
92300000 Szórakoztatási szolgáltatások
92312000 Művészeti szolgáltatások
92331100 Vásári szolgáltatások
92340000 Tánc- és előadó-művészeti szolgáltatások
92360000 Pirotechnikai szolgáltatások
92370000 Hangtechnikusi szolgáltatások
92620000 Sporttal kapcsolatos szolgáltatások
92621000 Sportesemény-támogatási szolgáltatások
92622000 Sportesemény-szervezési szolgáltatások
45237000 Színpad építése
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A beszerzés tárgyának meghatározása:
„A 2022. évi Dunai Regatta és Sportfesztivál, egyetemi evezős- és sárkányhajóverseny, valamint az azt kísérő sport-, zenei és kulturális fesztivál rendezvényszervezési és kapcsolódó kommunikációs ügynökségi feladatainak ellátása a Nemzeti Sportügynökség Zrt. részére”
Mennyisége:
A műszaki leírásban részletesen meghatározott rendezvényszervezéshez kapcsolódó feladatok, valamint kiegészítő szolgáltatások ellátása legfeljebb nettó 296 858 500,- Ft + Áfa, azaz nettó Kettőszázkilencvenhatmillió-nyolcszázötvennyolcezer-ötszáz forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 89 057 550,- Ft + Áfa, azaz nettó Nyolcvankilencmillió-ötvenhétezer-ötszázötven forint + általános forgalmi adó opció.
Komplex rendezvényszervezési feladatok_HIPA
Rész száma: 2
„Komplex rendezvényszervezési feladatok ellátása a HIPA Nonprofit Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott rendezvényszervezéshez kapcsolódó feladatok, valamint kiegészítő szolgáltatások ellátása legfeljebb nettó 51 259 843,- Ft + áfa, azaz nettó ötvenegymillió-kettőszázötvenkilencezer-nyolcszáznegyvenhárom forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30%-a, nettó 15 377 953,- Ft + áfa, azaz nettó tizenötmillió-háromszázhetvenhétezer-kilencszázötvenhárom forint + általános forgalmi adó opció.
2022. évi Női kézilabda BL_MKSZ
Rész száma: 3
„A 2022. évi női Kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntő (EHF FINAL4 WOMEN 2022) rendezvényszervezési feladatainak ellátása a Magyar Kézilabda Szövetség számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott rendezvényszervezési feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 437 716 535,- Ft + Áfa, azaz nettó négyszázharminchétmillió-hétszáztizenhatezer-ötszázharmincöt forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 131 314 960,- Ft + Áfa, azaz nettó százharmincegymillió-háromszáztizennégyezer-kilencszázhatvan forint + általános forgalmi adó opció.
Rendezvényszervezési és komm. feladatok_NTK
Rész száma: 4
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Rendezvényszervezési és kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Nemzeti Tehetség Központ Közhasznú Nonprofit Kft. számára, 2022”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 48 820 000,- Ft + Áfa, azaz nettó negyvennyolcmillió-nyolcszázhúszezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 14 646 000,- Ft + Áfa, azaz nettó tizennégymillió-hatszáznegyvenhatezer forint + általános forgalmi adó opció.
Rendezvényszervezés IDEB 2022._HKÜ
Rész száma: 5
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Rendezvényszervezési és kommunikációs feladatok ellátása IDEB 2022 nemzetközi kiállításhoz kapcsolódóan a Haditechnikai Kereskedelmi Ügynökség Kft. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott rendezvényszervezési feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 48 793 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Negyvennyolcmillió-hétszázkilencvenháromezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 14 637 900,- Ft + Áfa, azaz nettó Tizennégymillió-hatszázharminchétezer-kilencszáz forint + általános forgalmi adó opció.
Komplex rendezvényszervezés 2022-2023,_BGA
Rész száma: 6
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex rendezvényszervezési feladatok ellátása a Bethlen Gábor Alapkezelő Közhasznú Nonprofit Zrt. részére, 2022-2023, II. ütem”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott rendezvényszervezéshez kapcsolódó feladatok, valamint kiegészítő szolgáltatások ellátása legfeljebb nettó 240 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Kettőszáznegyvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 72 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Hetvenkettőmillió forint + általános forgalmi adó opció.
Komplex kommunikáció_Visit Hungary
Rész száma: 7
„Rendezvényszervezési és komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Visit Hungary Nemzeti Turisztikai Szervezet Nonprofit Zrt. részére, 2022”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 10 400 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Tízmilliárd-négyszázmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 3 120 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Hárommilliárd-százhúszmillió forint + általános forgalmi adó opció.
Komm. feladatok FILMIO_NFI
Rész száma: 8
„FILMIO szolgáltatáshoz kapcsolódó kommunikációs feladatok ellátása a Nemzeti Filmintézet Közhasznú Nonprofit Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 90 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó kilencvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30%-a, nettó 27 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó huszonhétmillió forint + általános forgalmi adó opció.
Komplex rendezvényszervezés_KKM
Rész száma: 9
„Komplex rendezvényszervezési feladatok ellátása a Külgazdasági és Külügyminisztérium részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott rendezvényszervezéshez kapcsolódó feladatok, valamint kiegészítő szolgáltatások ellátása legfeljebb nettó 316 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Háromszáztizenhatmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 94 800 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Kilencvennégymillió-nyolcszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
Rendezvényszervezés_Jogállam és Igazság
Rész száma: 10
„Rendezvényszervezési feladatok ellátása a Jogállam és Igazság Nonprofit Kft. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 414 728 870,- Ft + Áfa, azaz nettó Négyszáztizennégymillió-hétszázhuszonnyolcezer-nyolcszázhetven forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 124 418 661,- Ft + Áfa, azaz nettó egyszázhuszonnégymillió-négyszáztizennyolcezer-hatszázhatvanegy forint + általános forgalmi adó opció.
Komplex komm. 2022. évi TeSzedd! akció_ÉMI
Rész száma: 11
„Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a 2022. évi TeSzedd! akció kapcsán az ÉMI Nonprofit Kft. részére, II. ütem”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 35 700 000,- Ft + Áfa, azaz nettó harmincötmillió-hétszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 10 710 000,- Ft + Áfa, azaz nettó tízmillió-hétszáztízezer forint + általános forgalmi adó opció.
Rendezvényszervezés tűzijáték_Visit Hungary
Rész száma: 12
„Rendezvényszervezési feladatok ellátása az Államalapító Szent István ünnepe alkalmából tartandó tűzijáték kapcsán a Visit Hungary Nemzeti Turisztikai Szervezet Nonprofit Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 1 400 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Egymilliárd-négyszázmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 420 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Négyszázhúszmillió forint + általános forgalmi adó opció.
Rendezvényszervezés_Hiventures
Rész száma: 13
„Rendezvényszervezési feladatok ellátása a Hiventures Kockázati Tőkealap-kezelő Zrt. részére, II. ütem”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 12 200 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Tizenkettőmillió-kettőszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 3 660 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Hárommillió-hatszázhatvanezer forint + általános forgalmi adó opció.
Rendezvényszervezés_Pro M
Rész száma: 14
A konzultáció tárgya, mennyisége:
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Rendezvényszervezési feladatok ellátása a Pro-M Professzionális Mobilrádió Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 30 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Harmincmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 9 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Kilencmillió forint + általános forgalmi adó opció.
FINA Vizes VB I. rész_NSÜ
Rész száma: 15
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A 2022. évi 19. FINA Úszó-, Vízilabda-, Műugró, Műúszó és Nyíltvízi Világbajnokság rendezvényszervezési és kommunikációs ügynökségi feladatainak ellátása az NSÜ Nonprofit Zrt. részére - három részteljesítésben”
„1. rész: A 2022. évi 19. FINA Úszó-, Vízilabda-, Műugró, Műúszó és Nyíltvízi Világbajnokság rendezvényszervezési és kommunikációs ügynökségi feladatainak ellátása az NSÜ Nonprofit Zrt. részére - I. ütem”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 5 730 500 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Ötmilliárd-hétszázharmincmillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 1 719 150 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Egymilliárd-hétszáztizenkilencmillió-százötvenezer forint + általános forgalmi adó opció.
FINA Vizes VB II. rész_NSÜ
Rész száma: 16
„2. rész: A 2022. évi 19. FINA Úszó-, Vízilabda-, Műugró, Műúszó és Nyíltvízi Világbajnokság rendezvényszervezési és kommunikációs ügynökségi feladatainak ellátása az NSÜ Nonprofit Zrt. részére - II. ütem”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 8 439 200 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Nyolcmilliárd-négyszázharminckilencmillió-kettőszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 2 531 760 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Kettőmilliárd-ötszázharmincegymillió-hétszázhatvanezer forint + általános forgalmi adó opció.
FINA Vizes VB III. rész_NSÜ
Rész száma: 17
„A 2022. évi 19. FINA Úszó-, Vízilabda-, Műugró, Műúszó és Nyíltvízi Világbajnokság rendezvényszervezési és kommunikációs ügynökségi feladatainak ellátása az NSÜ Nonprofit Zrt. részére - három részteljesítésben”
„3. rész: A 2022. évi 19. FINA Úszó-, Vízilabda-, Műugró, Műúszó és Nyíltvízi Világbajnokság rendezvényszervezési és kommunikációs ügynökségi feladatainak ellátása az NSÜ Nonprofit Zrt. részére - III. ütem”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 8 464 500 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Nyolcmilliárd-négyszázhatvannégymillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 2 539 350 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Kettőmilliárd-ötszázharminckilencmillió-háromszázötvenezer forint + általános forgalmi adó opció.
FIAF kongresszus rendezvényszervezés_NFK
Rész száma: 18
„A FIAF kongresszus rendezvényszervezési feladatainak ellátása a Nemzeti Filmintézet Közhasznú Nonprofit Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 53 500 000,- Ft + Áfa, azaz nettó „ötvenhárommillió-ötszázezer” forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 16 050 000,- Ft + Áfa, azaz nettó „tizenhatmillió-ötvenezer” forint + általános forgalmi adó opció.
Rendezvényszervezés_AMC
Rész száma: 19
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Rendezvényszervezési feladatok ellátása az Agrármarketing Centrum Nonprofit Kft. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 29 200 000,- Ft + Áfa, azaz nettó huszonkilencmillió-kétszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 8 760 000, - Ft + Áfa, azaz nettó nyolcmillió-hétszázhatvanezer forint + általános forgalmi adó opció.
Komplex rendezvényszervezés_CSBO
Rész száma: 20
„Komplex rendezvényszervezési feladatok ellátása a Családbarát Magyarország Központ Nonprofit Közhasznú Kft. számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 285 021 697,- Ft + Áfa, azaz nettó kettőszáznyolcvanötmillió-huszonegyezer-hatszázkilencvenhét forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 85 506 509,- Ft + Áfa, azaz nettó nyolcvanötmillió-ötszázhatezer-ötszázkilenc forint + általános forgalmi adó opció.
Rendezvényszervezési és komplex komm._CED
Rész száma: 21
„Rendezvényszervezési és komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a CED Közép-európai Gazdaságfejlesztési Hálózat Nonprofit Kft. számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 245 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Kettőszáznegyvenötmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 73 500 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Hetvenhárommillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
„Komplex rendezvényszervezési és komm._IFKA
Rész száma: 22
„Komplex rendezvényszervezési és kommunikációs feladatok ellátása az IFKA Közhasznú Nonprofit Kft. részére, 2022”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 186 459 055,- Ft + Áfa, azaz nettó Száznyolcvanhatmillió-négyszázötvenkilencezer-ötvenöt forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 55 937 717,- Ft + Áfa, azaz nettó Ötvenötmillió-kilencszázharminchétezer-hétszáztizenhét forint + általános forgalmi adó opció.
Komm. ügynökségi feladatok_NFK
Rész száma: 23
„Kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Nemzeti Filmintézet Közhasznú Nonprofit Zrt. számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 190 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó „százkilencvenmillió” forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 57 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó „ötvenhétmillió” forint + általános forgalmi adó opció.
Komplex rendezvényszervezési kapcsolódó_HUMDA
Rész száma: 24
„Komplex rendezvényszervezési és kapcsolódó kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a HUMDA Magyar Autó-Motorsport és Zöld Mobilitás-fejlesztési Ügynökség Zrt. számára, 2022 II. ütem”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 1 306 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Egymilliárd-háromszázhatmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 391 800 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Háromszázkilencvenegymillió-nyolcszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
Visegrádi Együttműködés_TIM
Rész száma: 25
„Rendezvényszervezési feladatok ellátása a Visegrádi Együttműködés 2022.évi rendezvényei kapcsán a Technológiai és Ipari Minisztérium részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 8 549 606,- Ft + Áfa, azaz nettó Nyolcmillió-ötszáznegyvenkilencezer-hatszázhat forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 2 564 882,- Ft + Áfa, azaz nettó Kettőmillió-ötszázhatvannégyezer-nyolcszáznyolcvankettő forint + általános forgalmi adó opció.
Rendezvényszervezés_Volánbusz
Rész száma: 26
„A Volánbusz Zrt. 2022. évi eseményeihez kapcsolódó rendezvényszervezési feladatok ellátása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott rendezvényszervezéshez kapcsolódó feladatok, valamint kiegészítő szolgáltatások ellátása legfeljebb nettó 115 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó egyszáztizenötmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 34 500 000,- Ft + Áfa, azaz nettó harmincnégymillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
FINA Vizes VB IV. ütem_NSÜ
Rész száma: 27
„A 2022. évi 19. FINA Úszó-, Vízilabda-, Műugró, Műúszó és Nyíltvízi Világbajnokság rendezvényszervezési és kommunikációs ügynökségi feladatainak ellátása az NSÜ Nonprofit Zrt. részére - IV. ütem”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott rendezvényszervezéshez kapcsolódó feladatok, valamint kiegészítő szolgáltatások ellátása legfeljebb nettó 495 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó négyszázkilencvenötmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 148 500 000,- Ft + Áfa, azaz nettó száznegyvennyolcmillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó opció.