Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Építési beruházás - 583598-2022
Magyarország-Kaposvár: Építési munkák
2022/S 205-583598
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
DESEDA Kemping átfogó rekonstrukciója
Hivatkozási szám: EKR000288552022
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
A kivitelezési feladat a Deseda Kemping területén a kemping átfogó rekonstrukciójára irányuló, alacsony energiafelhasználást és kedvező üzemeltetési feltételeket célzó épületek létesítése, infrastruktúra és épített környezet kialakítása 4 csillagos kemping részére, illetve a kemping előtti szintén önkormányzati tulajdonú, 0443/8 hrsz-ú területen parkoló kialakítása, a kemping bejárata előtti terület rendezésével, a mellékelt építési engedélyezési tervdokumentációban foglaltak szerint.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45210000 Magasépítési munka
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A jelenlegi mintegy 38 000 m2-es területen a meglévő épületek mindegyikének bontása szükséges, teljes új infrastruktúra és új épületegyüttesek létesítendők.
Recepció épület: nettó: 204,1 m2
kétszintes, a nettó 150,18 m2 földszinten
három munkaállomásos recepció 29,12 m2
back office helyiség 10,2 m2
szociális blokk, teakonyha,
Kerékpártároló, kölcsönző, szerviz 27,56 m2
1 db 2 fős, hálófülkés szolgálati lakás
A nettó 53,92 m2 emeleten
1 db 2 fős hálófülkés szolgálati lakás, szervíztér 19,47 m2 kerül elhelyezésre
Lapostetős, egyenes rétegrend szigeteléssel. A külső fal monolit vb fal, belső falak téglafalak, a födémszerkezet monolit vb födém.
Étterem: nettó:455,1 m2
Kétszintes, a nettó 278,17 m2-es földszinten:
85 fős étterem 131,05 m2
akadálymentes wc-mosdó, pelenkázó
vegyesbolt 28,25 m2
fedett terasz és fedett előtér 62,22 m2 + 45,84 m2
kerül kialakításra.
Az alagsorban
100 adagos főzőkonyha, konyhatechnológia terv szerinti konyhai berendezésekkel
raktárak, szociális blokkok, étteremhez tartozó vendég wc-k,
fedett terasz 43,98 m2
kerülnek kialakításra.
Lapostetős, egyenes rétegrend szigeteléssel. A földszinti fal 30-as téglafal 10 cm-es homlokzati hőszigeteléssel, kiszellőztetett, táblás homlokzatburkolattal, az alagsori fal monolit vb fal, a födémszerkezet monolit vb födém.
Vizesblokk: bruttó: 538,05 m2
női wc 36,9 m2
női fürdő 32,96 m2
férfi wc 34,78 m2
férfi fürdő 32,91 m2
gyermek vizesblokk 27,22 m2
akadálymentes fürdő 4,95 m2
bérelhető fürdő 2 x 3,58 m2
kültéri főzésre alkalmas fedett tér 3 db tűzhellyel 84,41 m2
kutyafürdető 5,15 m2
elektromos helyiség, gépészet, mosó helyiség, halpucoló, hulladékudvar
kerül elhelyezésre
Magastetős épület, a külső fal 30-as téglafal 10 cm-es homlokzati hőszigeteléssel.
Színpad + nézőtér: 230,5 m2
Strand: 284,66 m2
vízi élménytér 2 x 22,02 m2
élménymedence 57,75 m2
jakuzzi 12,57 m2
napozótér 158,94 m2
Mobilház 51 db 32 m2 + 12,50 m2 fedett terasz nagyságú
Könnyűszerkezet, ÉMI által minősített, jóváhagyott technológiával készített, a szükséges közművekkel ellátva.
2 db portaszolgálat, sorompóval ill. kártyás beléptetőrendszerrel
Összesen: 4 371,3 m2
Sátorhelyek:
A kemping területén szabad- mezős Sátorhelyek, parcellázott Sátorhelyek és lakókocsi állások kerülnek kialakításra a szállóvendégek számára. Közösségi tér, bográcsozóhely.
8,50 x 12,0 m 77 db
5x8 m 23 db
Közösségi célú épületek nettó alapterülete összesen: 3 900 m2.
Sportlétesítmények: öntött gumiburkolatú sportpálya felújítása 561,27 m2.
Parkolók: 2 db buszparkoló, 11 db személygépkocsi parkoló, 1 db akadálymentes parkoló, 2 db gyorstöltő, elektromos parkoló
A terület további részeit környezetalakítással rendezni kell (udvarrendezés, növénytelepítés, kerítésépítés).
Fakivágás a mellékelt fafelmérési terv szerint, fakivágási engedélyek megszerzésével 63 db.
Útépítés, zárt vízelvezető rendszerrel: (közművek, közútkezelők, régészet szakfelügyelete mellett)
Aszfaltburkolat bontása 565 m2
Kiemelt szegély bontása 32 fm
Földkiemelés pályaszerkezet helyén 387 m3
Úttükör készítés 1 135 m2
Kiemelt szegély építése 245 fm
Süllyesztett szegély építése 67 fm
Kerti szegély építése 108 fm
AC 11 kötő aszfaltréteg készítése 42,8 m3
AC11 kopó aszfaltréteg készítése 34,2 m3
6 cm beton térkő burkolat 133 m2
8 cm beton térkőburkolat 146 m2
Kihelyezendő KRESZ tábla 11 db
Kihelyezendő KRESZ kiegészítő tábla 1 db
Kihelyezendő új KRESZ tábla tartó oszlop 8 db
Útburkolati jelek felfestése 6 m2
Tereprendezés, gyepesítés 200 m2
Elektromos
Kivitelező feladata a , gépészeti, technológiai elosztó, épületfelügyeleti tervezés, ÁV mérőhely tervezés, fotovoltaikus naperőmű tervezése, hálózati csatlakozási terv elkészítése, RWA rendszerterve és kivitelezése.
Épületgépészet, közművek:
A területen található közművek régiek, elavultak, bontásuk szükséges, gáz közmű nincs.Az épületek hűtéséhez-fűtéséhez az energiát hőszivattyú biztosítja. Alternatív energiaforrásként fotovoltaikus naperőmű létesítendő.
További részletek a tervekben, műszaki leírásokban megfogalmazott műszaki tartalom szerint. Ajánlatkérő a 322/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46.§ (3) bekezdését alkalmazza.