Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Építési beruházás - 604828-2019
Magyarország-Budapest: Építési munkák
2019/S 246-604828
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vállalkozási szerződés a zalaegerszegi járműipari tesztpálya létrehozására irányuló fejlesztés megvalósításához szükséges közmű- és vízépítési, valamint egyes tesztpálya modulokhoz és egyéb építmények
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés a zalaegerszegi járműipari tesztpálya létrehozására irányuló fejlesztés megvalósításához szükséges közmű- és vízépítési, valamint egyes tesztpálya modulokhoz és egyéb építményekhez kapcsolódó kivitelezési feladatok ellátására.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45111230 Talajstabilizálási munka
45111240 Talajvíz-elvezetési munka
45111290 Közmű-előkészítési munka
45111291 Terepkialakítási munka
45112000 Földkitermelési és talajmozgatási munka
45112210 Termőföld-felszedési munka
45112300 Feltöltési és talaj-visszanyerési munka
45112700 Tereprendezési munkák
45112400 Földkiemelési munka
45221200 Alagutak, aknák és aluljárók építése
45223000 Szerkezetek építése
45223300 Parkolóhely, pihenőhely építése
45231300 Víz- és szennyvízvezetékek építése
45231400 Erősáramú vezeték építése
45232330 Antenna felállítása
45232450 Vízelvezető rendszer építése
45233128 Körforgalom építése
45233200 Különféle útburkolatok
45233300 Autópályák, közutak, utcák és gyalogutak alapozása
45247270 Víztároló építése
45315300 Villamos hálózati szerelés
45315700 Kapcsolóállomás szerelése
45316000 Megvilágító- és jelzőrendszerek szerelése
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A jelen beszerzés tárgyát az alábbi építési munkák elvégzése képezi:
I. Útépítési munkák:
1. Autópálya (RR-MWY)
1.1. földműépítés
1.2. útépítés
1.3. pálya víztelenítés és vízelvezetése
1.4. pályához tartozó forgalomtechnikai munkák
1.5. pályához tartozó változtatható jelzésképű táblák (VJT) elektromos betápláló vezetékek védőcsöveinek elhelyezése, valamint portálszerkezetek alépítményeinek-, alaptesteinek kivitelezése
2. Körfogalmak
2.1. Déli körforgalom (RR-RBS):
– bitumenes kötőanyagú pályaszerkezeti rétegek építése
– forgalomtechnikai munkák elvégzése
2.2. Északi körforgalom (RR-RBN):
– földműépítés
– útépítés
3. Smart city (city for automonus vehicle – CAV2) 2. ütemének kivitelezése
3.1. földmű építés
3.2. útépítés
3.3. víztelenítés
3.4. forgalomtechnika
3.5. hírközlő vezetékek védőcsöveinek elhelyezése az útkereszteződések alatt
4. Egyéb RR utak:
4.1. Handling pálya bekötőút (HC-CON)
– vízelvezetés, víztelenítés
– forgalomtechnika
4.2. Országos közút (RR-RRX)
4.3. Autóút (RR-HWY)
II. Egyéb munkák
1. Dinamikus platform (DP) szalagkorlát kivitelezése
2. Beláthatósági dombok építése
3. Kerítés építése
4. Tesztpálya déli víztározótó déli kivezetésének kiépítése
5. High speed oval (HSO) pálya alatti töltés építése (3db), áterszek elhelyezése (2 db)
6. 22 kV-os hálózat kiépítése
7. Egyéb vízépítési munkák, mederburkolások
8. Elektromos töltők elektromos ellátása
9. egyéb elektromos munkák
Ajánlatkérő tájékoztatja közös ajánlattevőket, hogy a konzultáció tárgyát képező szerződés teljesítéséhez rendelkezésre álló anyagi fedezet összege: nettó 6 300 330 760 – forint (tartalékkeret nélkül).
A beszerzés tárgya az egyéb közbeszerzési dokumentumokban részletesebben meghatározásra kerül.