Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Reagentų, medžiagų ir papildomų priemonių biocheminiams ir imunologiniams tyrimams atlikti su medicininės įrangos panauda pirkimas
II.1.2)Main CPV code33696000 Reagents and contrast media
II.1.4)Short description:
Įsigyjami reagentai, medžiagos ir papildomos priemonės biocheminiams ir imunologiniams tyrimams atlikti su medicininės įrangos panauda.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)33696000 Reagents and contrast media
II.2.4)Description of the procurement:
Įsigyjami reagentai, medžiagos ir papildomos priemonės biocheminiams ir imunologiniams tyrimams atlikti kartu su medicininės įrangos, reikalingos tyrimams atlikti, panauda.
Bendras biocheminių tyrimų kiekis apie 1 095 700 tyrimų.
Bendras imunologinių tyrimų kiekis apie 142 100 tyrimų.