Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Medijski zakup in PR aktivnosti v medijih letalskih prevoznikov, ki letijo v Slovenijo, in drugih promocijskih aktivnosti s ciljem pospeševanja prodaje Slovenije kot avio destinacije od 2019 do 2021
Reference number: JNV-0018/2018-S-POG-STO
II.1.2)Main CPV code79340000 Advertising and marketing services
II.1.4)Short description:
Medijski zakup in PR aktivnosti v medijih letalskih prevoznikov, ki letijo v Slovenijo, in drugih promocijskih aktivnosti s ciljem pospeševanja prodaje Slovenije kot avio destinacije od 2019 do 2021.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 702 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)79340000 Advertising and marketing services
II.2.4)Description of the procurement:
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Referenčna številka dokumenta: JNV-0018/2018-S-POG-STO
II.1.2)Glavna koda CPV79340000 Storitve oglaševanja in trženja
II.1.4)Kratek opis:
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 702 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV79340000 Storitve oglaševanja in trženja
II.2.4)Opis javnega naročila: