II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa lin stalowych z wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku
Reference number: 701802197
II.1.2)Main CPV code44311000 Stranded wire
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r.poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa lin stalowych z wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
The contracting authority reserves the right to award contracts combining the following lots or groups of lots:
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne części zamówienia (zadania)wyszczególnione w Załączniku Nr 2 do SIWZ. Składana oferta winna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy części zamówienia. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 8. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez jednego Wykonawcę na: jedną lub więcej części zamówienia.
II.2)Description
II.2.1)Title:
Zadania nr: 1 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: Część nr: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)44311000 Stranded wire
II.2.4)Description of the procurement:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 oraz 2 do SIWZ.
Zadania nr: 2 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 2
Zadania nr: 3 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 3
Zadania nr: 4 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 4
Zadania nr: 5 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 5
Zadania nr: 6 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 6
Zadania nr: 7 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 7
Zadania nr: 8 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 8
Zadania nr: 9 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 9
Zadania nr: 10 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 10
Zadania nr: 11 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 11
Zadania nr: 12 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 12
Zadania nr: 13 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 13
Zadania nr: 14 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 14
Zadania nr: 15 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 15
Zadania nr: 16 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 16
Zadania nr: 17 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 17
Zadania nr: 18 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 18
Zadania nr: 19 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 19
Zadania nr: 20 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 20
Zadania nr: 21 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 21
Zadania nr: 22 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 22
Zadania nr: 23 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 23
Zadania nr: 24 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 24
Zadania nr: 25 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 25
Zadania nr: 26 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 26
Zadania nr: 27 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 27
Zadania nr: 28 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 28
Zadania nr: 29 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 29
Zadania nr: 30 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 30
Zadania nr: 31 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 31
Zadania nr: 32 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 32
Zadania nr: 33 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 33
Zadania nr: 34 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 34
Zadania nr: 35 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 35
Zadania nr: 36 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 36
Zadania nr: 37 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 37
Zadania nr: 38 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 38
Zadania nr: 39 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 39
Zadania nr: 40 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 40
Zadania nr: 41 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 41
Zadania nr: 42 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 42
Zadania nr: 43 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 43
Zadania nr: 44 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 44
Zadania nr: 45 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 45
Zadania nr: 46 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 46
Zadania nr: 47 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 47
Zadania nr: 48 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 48
Zadania nr: 49 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 49
Zadania nr: 50 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 50
Zadania nr: 51 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 51
Zadania nr: 52 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 52
Zadania nr: 53 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 53
Zadania nr: 54 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 54
Zadania nr: 55 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 55
Zadania nr: 56 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 56
Zadania nr: 57 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 57
Zadania nr: 58 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 58
Zadania nr: 59 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 59
Zadania nr: 60 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 60
Zadania nr: 61 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 61
Zadania nr: 62 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 62
Zadania nr: 63 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 63
Zadania nr: 64 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 64
Zadania nr: 65 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 65
Zadania nr: 66 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 66
Zadania nr: 67 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 67
Zadania nr: 68 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 68
Zadania nr: 69 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 69
Zadania nr: 70 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 70
Zadania nr: 71 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 71
Zadania nr: 72 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 72
Zadania nr: 73 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 73
Zadania nr: 74 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 74
Zadania nr: 75 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 75
Zadania nr: 76 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 76
Zadania nr: 77 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 77
Zadania nr: 78 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 78
Zadania nr: 79 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 79
Zadania nr: 80 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 80
Zadania nr: 81 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 81
Zadania nr: 82 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 82
Zadania nr: 83 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 83
Zadania nr: 84 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 84
Zadania nr: 85 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 85
Zadania nr: 86 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 86
Zadania nr: 87 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 87
Zadania nr: 88 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 88
Zadania nr: 89 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 89
Zadania nr: 90 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 90
Zadania nr: 91 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 91
Zadania nr: 92 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 92
Zadania nr: 93 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 93
Zadania nr: 94 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 94
Zadania nr: 95 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 95
Zadania nr: 96 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 96
Zadania nr: 97 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 97
Zadania nr: 98 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 98
Zadania nr: 99 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 99
Zadania nr: 100 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 100
Zadania nr: 101 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 101
Zadania nr: 102 - Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Lot No: 102