A hirdetmény kizárólag előzetes tájékoztatás céljára szolgál
Jogalap:
2018/1046/EU, Euratom rendelete
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Kvarcampullák urán- és plutónium-referenciaanyagok hitelesítéséhez
Hivatkozási szám: JRC/GEE/2022/OP/0054-PIN
II.1.2)Fő CPV-kód38000000 Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek)
II.1.4)Rövid meghatározás:
Az uránium és plutónium izotópos referenciaanyagai iránt magas igény mutatkozik a nukleáris biztosítékok közösségében, például a JRC-G.II.8-nál, az Energiaügyi Főigazgatóságnál és a Nemzetközi Atomenergia-ügynökségnél. Konkrétabban új 233U tüskére (mesterségesen dúsított izotóp) van szükség az elhasznált IRMM-040a tüske helyett, valamint egy 233U-val és 242Pu-val kevert tüskére is szükség van az elhasznált IRMM-046c tüske helyett, a nagyméretű szárított izotóptüskék referenciaanyagainak jellemzéséhez. A szóban forgó új referenciaanyagok hosszútávú tárolásához 475 kvarcampulla szükséges. Mivel a JRC-G.2 nukleáris laboratóriumban már nem engedélyezett a lángzár, a csavaros kupakos kvarcampullák jelentik a legjobb megoldást. A JRC-G.2 már rendelt a múltban csavaros kupakos ampullákat, és az elmúlt években sikeresen alkalmazta is azokat (lásd a JRC112307-es kiadványt). A jelenlegi és jövőbeli igények kielégítéséhez 475 kvarcampulla megvásárlása szükséges.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 138 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)38000000 Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Kvarcampullák urán- és plutónium-referenciaanyagok hitelesítéséhez.