Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Árubeszerzések - 51726-2023
Magyarország-Nyíregyháza: Vegyipari termékek
2023/S 020-051726
Ajánlati/részvételi felhívás – Közszolgáltatások
Árubeszerzés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Polielektrolit vegyszer beszerzése
Hivatkozási szám: EKR000061092023
II.1.2)Fő CPV-kód
24000000 Vegyipari termékek
II.1.4)Rövid meghatározás:
Adásvételi szerződés polielektrolit vonatkozásában 60 000,-Kg mennyiségben
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése: