Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Transporto priemonės veiklos nuomos pirkimas
II.1.2)Main CPV code34110000 Passenger cars
II.1.4)Short description:
Perkančioji organizacija ketina įsigyti transporto priemonių veiklos nuomą.
Pirkimas skaidomas į 2 pirkimo dalis:
1 pirkimo dalis - Lengvųjų automobilių, atitinkančių Techninės specifikacijos 1 priede nustatytus reikalavimus, nuoma
2 pirkimo dalis – Lengvojo automobilio, atitinkančio Techninės specifikacijos 2 priede nustatytus reikalavimus, nuoma
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)34110000 Passenger cars
II.2.4)Description of the procurement:
Perkančioji organizacija ketina įsigyti transporto priemonių veiklos nuomą. Detalus perkamo objekto apibūdinimas (techninės charakteristikos/savybės, prekių kiekiai, tiekimo terminai ir kitos pirkimo sąlygos) pateiktas pirkimo dokumentuose.
2 pirkimo dalis - Lengvųjų automobilių, atitinkančių Techninės specifikacijos 2 priede nustatytus reikalavimus, nuoma
Lot No: 2
Perkančioji organizacija ketina įsigyti transporto priemonės veiklos nuomą. Detalus perkamo objekto apibūdinimas (techninės charakteristikos/savybės, prekių kiekiai, tiekimo terminai ir kitos pirkimo sąlygos) pateiktas pirkimo dokumentuose.