Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.2)Main CPV code34115000 Other passenger cars
II.1.4)Short description:
Pirkimas skirstomas į 3 (dalis):
1 dalis – Bortinis savivartis iki 3,5 t., ne senesnis kaip 2018 m.
2 dalis – Bortinis savivartis iki 3,5 t., ne senesnis kaip 2018 m.
3 dalis – Bortinis savivartis iki 3,5 t., ne senesnis kaip 2018 m.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Bortinis savivartis iki 3,5 t., ne senesnis kaip 2018 m.
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)34115000 Other passenger cars
II.2.4)Description of the procurement:
Perkamuose bortiniuose savivarčiuose iki 3,5 t. perdavimo metu turės būti šios saugos
priemonės:
- signalizacija (atitinkanti draudimo bendrovių keliamus reikalavimus);
- avarinis ženklas;
- gesintuvas;
- pilnų matmenų atsarginis ratas (taip pat keltuvas ir raktas ratams atsukti), nurodytas automobilio gamyklos – gamintojos techniniuose dokumentuose;
- pirmosios medicininės pagalbos priemonės (vaistinėlė naujo modelio);
- saugos liemenė.
Lot No: 2
Lot No: 3