Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Lazdiju rajono savivaldybės teritorijoje susidarančių pakuočių atliekų surinkimo ir vežimo paslauga
II.1.2)Main CPV code90511000 Refuse collection services
II.1.4)Short description:
Lazdijų rajono savivaldybes teritorijoje susidarančių pakuočių atliekų surinkimo ir vežimo paslauga
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90512000 Refuse transport services
II.2.4)Description of the procurement:
Lazdijų rajono savivaldybės teritorijoje susidarančių pakuočių atliekų surinkimo ir vežimo paslauga