2. Draudimo naudos gavėjas - darbuotojai (apdraustieji) arba teisėti jų paveldėtojai.
5. Draudikai turi pateikti turinio pasiūlymą draudimo planui:
5.1. Draudimo suma kiekvienam apdraustajam mirties atveju - ne mažesnė kaip 20 000 EUR;