Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Temporary staff provision services by temporary employment agencies for administration and operational support, catering and childcare services
Reference number: OIB/IPR/2021/OP/0101
II.1.2)Main CPV code79620000 Supply services of personnel including temporary staff
II.1.4)Short description:
Temporary staff by temporary employment agencies for administration and operational support services, catering services and childcare services for the joint Research Centre (JRC) at the European Commission site in Ispra, Italy.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaCriteria below
Price
Italia-Ispra: Serviciu de punere la dispoziție de personal temporar de către agențiile de muncă temporară pentru administrație și asistență operațională, servicii de catering și servicii de îngrijire a copiilor
2022/S 025-059401
Temei juridic:
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Serviciu de punere la dispoziție de personal temporar de către agențiile de muncă temporară pentru administrație și asistență operațională, servicii de catering și servicii de îngrijire a copiilor
Număr de referinţă: OIB/IPR/2021/OP/0101
II.1.2)Cod CPV principal79620000 Servicii de asigurare de personal, inclusiv personal angajat temporar
II.1.4)Descriere succintă:
Punerea la dispoziție de personal temporar de către agențiile de muncă temporară pentru servicii de administrație și asistență operațională, servicii de catering și servicii de îngrijire a copiilor pentru Centrul Comun de Cercetare (JRC) de la sediul Comisiei Europene din Ispra, Italia.
II.1.5)Valoarea totală estimată
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice: II.2.5)Criterii de atribuireCriteriile de mai jos
Prețul