Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Supply of actinium-225 for nuclear medicine applications.
Reference number: JRC/KRU/2017/G.I.5/0034/RC.
II.1.2)Main CPV code09344000 Radio-isotopes
II.1.4)Short description:
The JRC-Karlsruhe plans to award a framework contract for the supply of actinium-225. This actinium-225 is needed for the support of research (clinical trials and preclinical tests) in the field of targeted alpha-immunotherapy.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 640 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)09343000 Radioactive materials
II.2.4)Description of the procurement:
See the Internet address in point I.3.
Internetiaadresside kuvamisel e-vormide teadetes tekib viga. Me püüame probleemi lahendada. Seni soovitame, et jätke internetiaadressi lõpust ära koma (või muu erimärk). Palume ebamugavuste pärast vabandust.
Tarned - 62678-2017
Saksamaa-Karlsruhe: Aktiinium-225 tarne tuumameditsiinis rakendamiseks
2017/S 035-062678
Hanketeade
Asjad
Õiguslik alus:
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Aktiinium-225 tarne tuumameditsiinis rakendamiseks
II.1.2)CPV põhikood
09344000 Radioaktiivsed isotoobid
II.1.4)Lühikirjeldus:
JRC-Karlsruhe kavatseb sõlmida raamlepingu aktiinium-225 tarneks. Aktiinium-225 on vajalik uuringute (kliinilised uuringud ja prekliinilised katsed) toetamiseks suunatud alfakiirgusega immunoteraapia valdkonnas.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärk
Maksumus käibemaksuta: 640 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohta
Hankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)
09343000 Radioaktiivsed materjalid
II.2.4)Hanke kirjeldus: