Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Nagymacsi bekötőút kivitelezési munkái
Hivatkozási szám: EKR000773852022
II.1.2)Fő CPV-kód45233120 Közút építése
II.1.4)Rövid meghatározás:
Nagymacsi bekötőút és hozzá kapcsolódó egyéb utak, csapadékvíz elvezető rendszer, szennyvíz- és vízvezeték rendszer, hírközlési hálózat, kisfeszültségű elektromos hálózat, közvilágítás és szénhidrogén vezeték rendszer kivitelezési munkáinak elvégzése
VI. szakasz: Kiegészítő információk