II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Média-tanácsadási szolgáltatások biztosítása az Európai Bizottság Spanyolországi Képviselete számára
Hivatkozási szám: PO/2018-21/MAD
II.1.2)Fő CPV-kód79410000 Üzleti és vezetői tanácsadói szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A pályázat célja olyan szolgáltatások beszerzése az Európai Bizottság Spanyolországi Képviselete számára, amelyek lehetővé teszik a számára, hogy a nyilvánosságnak, egyéb meghatározott célcsoportoknak és a médiának információkat szolgáltasson a Bizottság politikáiról.
A Bizottság által igényelt szolgáltatások lehetővé teszik számára, hogy javítsa a tájékoztatási és kommunikációs tevékenységek koordinálását, valamint továbbfejlessze tájékoztatási és kommunikációs szakpolitikáját.
A végső cél, hogy a Bizottság tevékenységeit, célkitűzéseit és politikáit ismertebbé tegyék a nyilvánosság körében a média, a rendezvények és a kampányok segítségével.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 3 000 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
Ajánlatok legfeljebb a következő számú részre nyújthatók be: 2
Az egy ajánlattevőnek odaítélhető részek maximális száma: 2
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
I. tétel – Stratégiai kommunikációs és audiovizuális tanácsadási szolgáltatások
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)79410000 Üzleti és vezetői tanácsadói szolgáltatások
79416200 Public relations tanácsadó szolgáltatások
92122000 Mozifilm-forgalmazási szolgáltatások
92400000 Hírügynökségi szolgáltatások
92200000 Rádióval és televízióval kapcsolatos szolgáltatások
92312211 Írói ügynökségi szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése: II.2.5)Értékelési szempontokAz ár nem az egyetlen odaítélési kritérium, az összes kritérium kizárólag a közbeszerzési dokumentációban került meghatározásra
II. tétel – Online kommunikációs és audiovizuális tanácsadási szolgáltatások közösségi médiához
Rész száma: 2
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Verlening van media-adviesdiensten aan de Vertegenwoordiging van de Europese Commissie in Spanje
Referentienummer: PO/2018-21/MAD
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79410000 Advies inzake bedrijfsvoering en management
II.1.4)Korte beschrijving:
De aanbesteding omvat de verlening van diensten aan de Vertegenwoordiging van de Europese Commissie in Spanje, die haar in staat stellen de bevolking, andere gespecificeerde doelgroepen en de media informatie te verstrekken over het beleid van de Commissie.
De diensten die door de Commissie worden gevraagd moeten haar in staat stellen niet alleen de coördinatie van informatie- en communicatieactiviteiten te verbeteren, maar ook haar informatie- en communicatiebeleid verder te ontwikkelen.
Het uiteindelijke doel is de activiteiten, doelstellingen en beleidslijnen van de Commissie beter bekend te maken bij het grote publiek via de media, evenementen en campagnes.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 3 000 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor meerdere percelen, maximumaantal: 2
Maximumaantal percelen dat aan één inschrijver mag worden gegund: 2
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Perceel 1 – Strategische communicatie en audiovisuele adviesdiensten
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)79410000 Advies inzake bedrijfsvoering en management
79416200 Advies inzake public relations
92122000 Filmdistributiediensten
92400000 Diensten door persagentschappen
92200000 Radio- en televisiediensten
92312211 Diensten verleend door tekstbureau
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe prijs is niet het enige gunningscriterium en alle criteria worden enkel vermeld in de aanbestedingsdocumenten
Perceel 2 – Onlinecommunicatie en audiovisuele adviesdiensten voor sociale media
Perceel nr.: 2
II.1)Quantidade ou âmbito do concurso
II.1.1)Título:
Prestação de serviços de consultoria em matéria de meios de comunicação a favor da Representação da Comissão Europeia em Espanha
Número de referência: PO/2018-21/MAD
II.1.2)Código CPV principal79410000 Serviços de consultoria em matéria comercial e de gestão
II.1.4)Descrição resumida:
O objetivo do contrato consiste em prestar à Representação da Comissão Europeia em Espanha, serviços que lhe permitam fornecer informações sobre a política da Comissão ao público geral, a outros grupos-alvo especificados e aos meios de comunicação.
Através dos serviços requeridos pela Comissão, esta deverá poder não só melhorar a coordenação das atividades de informação e comunicação como também continuar a desenvolver a sua política de comunicação e informação.
O objetivo final consiste em promover as atividades, os objetivos e as políticas da Comissão entre o público em geral através dos meios de comunicação, eventos e campanhas.
II.1.5)Valor total estimadoValor sem IVA: 3 000 000.00 EUR
II.1.6)Informação sobre os lotesContrato dividido em lotes: sim
Podem ser apresentadas propostas para número máximo de lotes: 2
Número máximo de lotes que podem ser adjudicados a um proponente: 2
II.2)Descrição
II.2.1)Título:
Lote I – Serviços de consultoria em comunicação estratégica e audiovisual (AV)
Lote n.º: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(is)79410000 Serviços de consultoria em matéria comercial e de gestão
79416200 Serviços de consultoria em matéria de relações públicas
92122000 Serviços de distribuição de filmes
92400000 Serviços das agências noticiosas
92200000 Serviços de rádio e televisão
92312211 Serviços de redacção
II.2.4)Descrição do concurso: II.2.5)Critérios de adjudicaçãoO preço não é o único critério de adjudicação e todos os critérios se encontram enunciados apenas na documentação do concurso
Lote II – Comunicação em linha e audiovisual (AV) para serviços de consultoria em matéria de meios de comunicação social
Lote n.º: 2