Csatornahálózat:
A településen jelenleg kiépített szennyvízcsatorna hálózat,szennyvíztisztító telep nincs. A beruházás célja Döbrököz község a szennyvízcsatorna hálózatának kiépítése és a Dombóvári szennyvíz-tisztító telephez történő csatlakozás megvalósítása.
Házi bekötések száma (db) 903
Gravitációs gerincvezeték hossza (m) 17 784,4
Nyomóvezeték hossza (m) 13 384,4
Közterületi átemelő (db) 9
Házi átemelő beépítése (db) 35
Nyertes ajánlattevő feladatát képezik továbbá különösen:
2. Az ajánlattételi dokumentáció részét képező műszaki tartalomban ismertetett beavatkozások, létesítmények funkciójának, céljának, valamint rendeltetésszerű használatának megfelelő, teljes körű, műszakilag és minőségileg kifogástalan, szerződésszerű kivitelezése a 191/2009. (IX.15.) Korm. rendeletnek, a hatályos jogszabályoknak, a műszaki szabványoknak, a mindenkori engedélyeknek, valamint a technika mai állásának megfelelően. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy a szerződés teljesítése során a FIDIC Sárga könyv (Elektromos és gépészeti létesítményekhez, valamint vállalkozó által tervezett építési és mérnöki létesítményekhez, második, átdolgozott magyar nyelvű kiadás, 2011. szeptember) rendelkezései alkalmazandóak.
5. Szükség szerinti építés előkészítő munkák, növényzetirtás, tereprendezés, szállítási útvonalak kialakítása, folyamatos karbantartása, földmunkák, burkolatok építése, bontási munkák, műtárgyépítés és felújítás, technológiai gépészet, egyéb gépészeti berendezések kivitelezése, külső, belső energiaellátás és működtetés kivitelezése.