Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Építési beruházás - 99185-2017
Magyarország-Budapest: Parkolóhely, pihenőhely építése
2017/S 054-099185
Korrigendum
Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Építési beruházás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Millenáris területén megvalósítandó közpark, közösségi tér, felszíni és felszín alatti létesítmények kivitelezése.
II.1.2)Fő CPV-kód
45223300 Parkolóhely, pihenőhely építése
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés.
VI. szakasz: Kiegészítő információk