NIF Zrt., AK15388, Váci út 45., Címzett: Közbeszerzési osztály, Budapest 1134, Magyarország. Telefon: +36 14368572. Fax: +36 14368560. E-mail: kozbeszerzes@nif.hu
Tárgy:
CPV:
45234100 Vasútépítés,
45234116 Pályaépítés,
45234160 Felsővezeték építése,
71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások,
45231400 Erősáramú vezeték építése,