Építési beruházás - 102651-2018
Magyarország-Budapest: Építési munkák
2018/S 047-102651
Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
A Dél-pesti utánpótlásnevelési centrum megvalósítása vállalkozási szerződés keretében
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45210000 Magasépítési munka
45212000 Szabadidő, sport, kultúra, szállás és étterem céljára szolgáló épületek kivitelezése
45212200 Sportlétesítmények kivitelezése
45212224 Stadion építése
71326000 Járulékos építési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
A beruházást a Kormány a 49/2014. (II. 28.) Korm. rendeletben nemzetgazdasági szempontból kiemelt jelentőségű beruházásnak nyilvánította. Irányadó még a 1087/2014. (II. 28.) Korm. határozat.
A kivitelezés mennyiségi jellemzői:
Létesítendő utánpótlásnevelési centrum alapadatai.
Az épület alapadatai.
Beépített terület: 3382,68 m².
Beépített szintterület: 5007,16 m².
Építmény magassága: 8,12 m.
Az épület alapfunkciója:
Az épület a teljes létesítményt kiszolgáló oktatási épület, mely a földszinten tantermeket, öltözőket, konyhát, étkezőt, öltözőket és orvosi részleget, az emeleten kollégiumot, irodákat, részben további öltözőket tartalmaz, F+2 szintes kialakítású.
A külső területek alapadatai.
Telek területe (HRSZ.: 169171/1) 165 477 m².
Játéktér területe:
— 2 darab szabvány méretű, világítással rendelkező élőfüves labdarúgópálya (105 m x 68 m = 7 140 m² x 2 = 14 280 m²),
— 2 darab szabvány méretű, világítással rendelkező műfüves labdarúgópálya (105 m x 68 m = 7 140 m² x 2 = 14 280 m²),
— 3 darab szabvány méretű élőfüves labdarúgópálya (105 m x 68 m = 7 140 m² x 3 = 21 420 m²),
— 1 darab világítással rendelkező műfüves edzőpálya (70 m x 50 m = 3 500 m²),
— Élőfüves labdarúgópálya összesen: 35 700 m²,
— Műfüves labdarúgópálya összesen: 17 780 m².
Egyéb kiszolgáló létesítmények.
Telken belüli kiszolgáló utak, parkolók, járdák, közművek létesítése, környezetrendezés.
Zöldterület: 126 224,95 m².
Tervezett parkolók száma: 107 db gk. parkoló.
5 db busz parkoló
45 db kerékpár tároló
Temesvári utcai új csomópont, illetve az építési telekig bekötőút kiépítése.