VII.1.2)Text to be corrected in the original noticeSection number: III.1.1
Lot No: 1-7
Place of text to be modified: Zdolność do prowadzenia działalności zawodowej, w tym wymogi związane z wpisem do rejestru zawodowego lub handlowego
Instead of:
Wykaz i krótki opis warunków:
2) Uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych
przepisów:
wpisu do rejestru działalności regulowanej, o którym mowa w art. 9b ust. 1 i 2 ustawy z dnia 13 września 1996