Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Szolgáltatások - 104441-2020
Submission deadline has been amended by:  142228-2020
Magyarország-Budaörs: Szeizmográfiai felmérési szolgáltatások
2020/S 044-104441
Ajánlati/részvételi felhívás
Szolgáltatásmegrendelés
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Nagyfelbontású 3D szeizmikus reflexiós mérések
Hivatkozási szám: EKR000060752020
II.1.2)Fő CPV-kód
71352110 Szeizmográfiai felmérési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Nagyfelbontású 3D reflexiós szeizmikus mérések kivitelezése a Nyugat-Mecsekben Cserdi-Bükkösd-Boda térségében 49 km2 területen, a forráspontok száma 15 660, 65 % vibrátoros és 35 % robbantásos jeladással, kísérleti mérésekkel és kiegészítő sekély refrakciós méréssel, terepi minőségellenőrzés (QC), adatfeldolgozás és összegző dokumentáció készítése.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Nagyfelbontású 3D reflexiós szeizmikus reflexiós mérések kivitelezése a Nyugat-Mecsekben Cserdi-Bükkösd-Boda térségében 49 km2 területen, a forráspontok száma 15 660, 65 % vibrátoros és 35 % robbantásos jeladással, kísérleti mérésekkel és kiegészítő sekély refrakciós méréssel, terepi minőségellenőrzés (QC), adatfeldolgozás és összegző dokumentáció készítése a műszaki leírásban foglaltak szerint.
A szerződés megkötésének feltétele:
— a) az Ajánlattevőnek rendelkezni kell a beszerzés tárgyára (3D szeizmikus mérések) vonatkozó ISO 9001:2015 szabvány szerinti vagy azzal egyenértékű minőségirányítási tanúsítvány.
b) Az Ajánlattevőnek a 155/2014. (VI. 30.) Korm. rendelet 11. § (2) bekezdése szerint rendelkeznie kell az Ajánlatkérő által kiadott érvényes képességvizsgálati igazolással a beszerzés tárgya szerinti tevékenységre vonatkozóan.
c) Az Ajánlattevőnek rendelkezni kell kemény, szálban álló felszíni kőzetekben 2-5 m mélységű robbantólyuk fúrásához alkalmas kompresszoros levegő fúróberendezéssel.
Ha nem tesz eleget a nyertes a fentiekben írtaknak, az Ajánlatkérő úgy tekinti, visszalépett és a soron következővel köti meg a szerződést, ha őt az összegezésben megjelölte.
A terepi munkák megkezdésének a feltétele, hogy vállalkozó rendelkezzen a következő biztosításokkal: általános felelősségbiztosítás mértéke: legalább 100 000 000 Ft; munkáltatói felelősségbiztosítás: kártérítés limitje minimum 50 000 000 Ft/munkavállaló; szakmai felelősségbiztosítás mértéke: legalább 50 000 000 Ft; munkáltatói egészségbiztosítás a nem magyar állampolgárságú munkavállalók esetében; gépjármű-felelősségbiztosítás a rendszám nélküli munkagépekre és a rendszámmal rendelkező gépjárművek közúti forgalmon kívüli tevékenységeire, valamint kötelező gépjármű felelősségbiztosítás valamennyi gépjárműre.
Az Ajánlattevőnek/Vállalkozónak teljeskörűen be kell mutatni és igazolnia kell, hogy a kötelező biztosítások megkötésre kerültek. Ennek elmaradása súlyos szerződésszegésnek minősül, és az Ajánlatkérő/Megrendelő jogosult a szerződéstől elállni.
A Vállalkozónak a tárgyi szerződés aláírását követően minőségügyi, valamint egészségvédelmi, munkabiztonsági és környezetvédelmi tervet (továbbiakban: minőségügyi és HSE-terv) kell benyújtania, és azt a Megrendelői észrevételek figyelembevételével véglegesítenie kell. A Megrendelő által jóváhagyott minőségügyi és HSE-terv a terepi munka megkezdésének feltétele. A minőségügyi és HSE-tervvel szemben támasztott Megrendelői követelményeket a vállalkozási szerződés 1. sz. melléklete (Műszaki leírás) tartalmazza.