Építési beruházás - 105400-2022
Magyarország-Budapest: Iskolaépületek kivitelezése
2022/S 041-105400
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Dunakeszi Gim., Szakképző Isk, Uszoda Kialakítása
Hivatkozási szám: EKR000878582021
II.1.2)Fő CPV-kód
45214200 Iskolaépületek kivitelezése
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése: