II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
6 heavy duty laadpleinen als proeftuinonderdeel living lab heavy duty laadpleinen
II.1.2)Main CPV code73000000 Research and development services and related consultancy services
II.1.4)Short description:
Dit procedure bevat informatie over de door Rijkswaterstaat Water, Verkeer en Leefomgeving opgestelde procedure voor het contracteren van 6 heavy duty laadpleinen als onderdeel van het kennisprogramma Living Lab Heavy Duty Laadpleinen om de gewenste data per laadplein te kunnen ontsluiten voor het beantwoorden van de vragen in de kennisarrangementen.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Perceel 1: Publiek laadplein
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)73420000 Pre-feasibility study and technological demonstration
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaCriteria below
Quality criterion - Name: 100% EMVI / Weighting: 90
Price - Weighting: 10
Perceel 2: Semi-Publiek laadplein
Lot No: 2
Perceel 3: Truckparcking met laadplein
Lot No: 3